Paieška


Apsilankyk!Reklama

„Wizards“ latvio sutartį perrašė į standartinę bei atleido buvusį J. Valančiūno bendraklubįTraumų kamuojamas Vašingtono "Wizards" klubas nutarė pasilikti savo vertę įrodžiusį Anžejų Pasečniką.Pranešama, kad latvio sutartis iš dvipusės perrašyta į NBA standartinę.

"Wizards" gretose 24 metų 218 cm ūgio vidurio puolėjas debiutavo gruodžio 18 dieną ir spėjo sužaisti 13 rungtynių, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 22 minutes, pelnydavo 8,2 taško (51 proc. dvitaškių, 59 proc. baudų), sugriebdavo 6,2 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Vašingtono komanda atleido dėl riešo traumo šiame sezone nebežaisiantį veteraną C.J.Milesą.

Krepšininkas praėjusių metų vasarį kartu su Jonu Valančiūnu ir Delonu Wrightu iš Toroto "Raptors" buvo išmainytas į Mamfio "Grizzlies" už ispaną Marcą Gasolį.

"Wizards" gretose 32 metų 198 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 16 minučių rinko 6,4 taško, atkovojo 1,2 kamuolio ir atliko 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Taip pat "Wizards" paskelbė susigrąžinanti sausio 4 dieną atleistą Jonathaną Williamsą. Su 24 metų 206 cm ūgio sunkiuoju krašto puolėju bus sudaryta dvipusė sutartis.

Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama